Notice: Undefined property: stdClass::$name_color in /home/hv012900/www_root/weby/relax-tantra-masaze3/ax_core/views/partial_content/article_detail_layout_1.php on line 112
Esenciálna masáž | BodyVoice
IMG_0030
Esenciálna masáž

Je to práca so ženskou esenciou. Je to krásna a liečivá energia, ktorá má svoju vlastnú dynamiku a je plynúca. Ženské konanie je vo svojej podstate intuitívne a nie vždy je ho možné vysvetliť racionálne. Je ako vietor. Niekedy teplý vánok, inokedy víchrica. Je nežná a silná zároveň. Je kreatívna. No bez týchto ingrediencií začne časom vädnúť. Kreativitu nechápte len ako hand made, alebo kreslenie. Ale i schopnosť napojiť sa na múdrosť tela, odovzdať sa procesu, oddychovať a relaxovať keď si to telo pýta.

Táto energetická masáž sa vykonáva s veľmi ľahkým tlakom, niekedy takmer bez dotyku. Masírovaná cíti, ako energia prechádza celým telom. Nachádza sa pritom vo fáze hlbokej relaxácie, pri ktorej dochádza k uvoľneniu nervových a psychických blokov. Uvoľňuje stres a celkovú disharmóniu. Ak svoju ženskú energiu nedokážete správne nasmerovať, ak neustále tlačíte na výkon a zabúdate na svoju ženskú podstatu, je masáž určená práve vám. Pre všetky ženy ktoré milujú život, no zároveň cítia pokles energie a vášne, i pre tie, ktoré cítia nespokojnosť a vnútornú frustráciu.

Táto masážna procedúra obsahuje aj masáž tváre, ktorá nemá len relaxačné účinky, ale tiež zlepšuje pružnosť, žiaru a celkový vzhľad tváre, čo podporí aj vaše celkové vyžarovanie. Zavŕšením tejto procedúry je aj jemné nalíčenie, čím ešte pozdvihneme krásnu ženskú esenciu.

"Ak má človek v duši svetlo, vyžaruje z neho krása, ak vyžaruje z človeka krása, vládne v jeho duši mier."


Trvanie a cena:

60 minút / 60€ - cez pracovný čas

60 minút / 90€ - mimo pracovný čas