Informácie

Pravidlá:

Skôr, ako sa objednáte, uistite sa, či váš zdravotný stav zodpovedá indikáciám a kontraindikáciám, čiže stavom, kedy je vhodné, alebo nevhodné ísť na konkrétnu masáž. Existujú aj tzv. diskutabilné kontraindikácie, kedy má klient isté potiaže, ale má vhodne nastavenú liečbu. V takom prípade sa masáž odporúča. V prípade nejasností ma kontaktujte. 

Pred vstupom si prosím vypnite telefón, alebo aspoň zvonenie. Ruší to nie len mňa, ale aj vás, váš zážitok z celej terapie.

Pred prvou terapiou je nutná konzultácia kde si preberieme daný problém a očakávania. Prvú konzultáciu do 30 minút máte zadarmo.


Objednanie, neskorý príchod, zrušenie rezervácie:

Na každú návštevu je potrebné objednať sa vopred a dodržať čas. Pokiaľ sa nedostavíte včas, môže byť dĺžka návštevy o túto dobu skrátená s ohľadom na klienta ktorý je objednaný po vás. Naúčtovaná vám však bude pôvodne dohodnutá dĺžka masáže.

Je pochopiteľné, že môžu nastať neočakávané udalosti. V takom prípade vás prosím a žiadam z úcty k ostatným klientom aby ste ma dostatočne včas informovali o zrušení termínu. Je to slušnosť. Môj čas tak môžem venovať inému klientovi. Máte veľa povinností a občas na niečo zabudnete? Aktivujte si pripomienku na masáž.


Spôsob platby:

Vopred, v hotovosti (€).


Volanie a SMS:

Objednávky v pracovné dni od 09.00h do 18.00h. Termín si rezervujte s dostatočným časovým predstihom, aby ste sa uistili, že je vami zvolený termín ešte voľný.  Na utajené čísla, ani na SMS nereagujem. Ak nájdem voľný termín, rada vyhoviem. Pokiaľ nedvíham, pravdepodobne pracujem. V takom prípade zavolajte prosím neskôr. Pri objednávaní žiadam základné informácie ako je vaše celé meno, zvolený čas návštevy.Objednávky v pracovné dni od 09.00h do 18.00h. Termín si rezervujte s dostatočným časovým predstihom, aby ste sa uistili, že je vami zvolený termín ešte voľný. Na utajené čísla, ani na SMS nereagujem. Ak nájdem voľný termín, rada vyhoviem. Pokiaľ nedvíham, pravdepodobne pracujem. V takom prípade zavolajte prosím neskôr.


Upozornenie:

Platí prísny zákaz dotýkať sa masérky / terapeutky. Nejedná sa o sexuálne služby a masáže neslúžia ako prostriedok na uspokojovanie masérky!!! Masérka je pri každej masáži/terapii oblečená.


Sexuálna energia:

"Sexuálna energia nie je výhradne otázkou sexu, ale predovšetkým pocitov, ale aj spôsobom akým pijete kávu, chodíte, spíte, hovoríte. Vnáša svätosť do bežného života. Sexuálna energia je ako oheň. Prehreje domov, alebo uvarí jedlo. Ale ak s ním zaobchádzate neuvážene a s neúctou, môže spáliť váš dom. Sexuálna energia umocňuje emócie a vzorce myslenia a preto je dôležité neprilievať olej do ohňa a nerobiť veci, ktoré človeku škodia a narúšajú jeho rovnováhu."

"V zdravom tele sa sexuálna energia pohybuje oveľa svižnejšie a to často aj vo veku po 60tke. Mimochodom, viete, že sa pri orgazme zvyšuje tepová frekvencia a tlak krvi zhruba dvojnásobne? Takže pravidelný šport je dobrým tréningom pre multinásobné orgazmy."

"Bez znalosti intímnej anatómie nemôžete prevziať zodpovednosť za svoje sexuálne šťastie do vlastných rúk. Odovzdávate ju tak do rúk partnera, spoločnosti, výchovy a zbavujete sa tak jednej sa svojich dôležitých slobôd - slobody prežívať vzrušenie a potešenie. Každý druh slobody prináša výhody, možnosti rastu, ale aj nevyhnutnosť prijať zodpovednosť."