Notice: Undefined property: stdClass::$name_color in /home/hv012900/www_root/weby/relax-tantra-masaze3/ax_core/views/partial_content/article_detail_layout_1.php on line 112
Informácie | BodyVoice
Informácie

Pravidlá:

Skôr, ako sa objednáte, uistite sa, či váš zdravotný stav zodpovedá indikáciám a kontraindikáciám, čiže stavom, kedy je vhodné, alebo nevhodné ísť na konkrétnu masáž. Existujú aj tzv. diskutabilné kontraindikácie, kedy má klient isté potiaže, ale má vhodne nastavenú liečbu. V takom prípade sa masáž odporúča. V prípade nejasností ma kontaktujte. 

Pred návštevou si prosím vypnite telefón, alebo aspoň zvonenie. Ruší to nie len mňa, ale aj vás, váš zážitok z celej terapie.

Každá návšteva obsahuje rozhovor o zámere vašej návštevy.


Objednanie, neskorý príchod, zrušenie rezervácie:

Na každú návštevu je potrebné objednať sa vopred a dodržať čas. Pokiaľ sa nedostavíte včas, môže byť dĺžka návštevy o túto dobu skrátená s ohľadom na klienta ktorý je objednaný po vás. Naúčtovaná vám však bude pôvodne dohodnutá dĺžka masáže.

Je pochopiteľné, že môžu nastať neočakávané udalosti. V takom prípade vás prosím a žiadam z úcty k ostatným klientom aby ste ma dostatočne včas informovali o zrušení termínu. Je to slušnosť. Môj čas tak môžem venovať inému klientovi. Máte veľa povinností a občas na niečo zabudnete? Aktivujte si pripomienku na masáž.


Volanie a SMS:

Objednávky v pracovné dni od 09.00h do 17.00h. Termín si rezervujte s dostatočným časovým predstihom, aby ste sa uistili, že je vami zvolený termín ešte voľný. Odporúčam aspoň jeden deň vopred. Na utajené čísla, ani na SMS nereagujem. Ak nájdem voľný termín, rada vyhoviem. Pokiaľ nedvíham, pravdepodobne pracujem. V takom prípade zavolajte prosím neskôr. Pri objednávaní žiadam základné informácie ako je vaše celé meno, zvolený čas návštevy, aby sa predišlo nedorozumeniam.


Spôsob platby:

V hotovosti €, vopred.