Notice: Undefined property: stdClass::$name_color in /home/hv012900/www_root/weby/relax-tantra-masaze3/ax_core/views/partial_content/article_detail_layout_1.php on line 112
Moje ďalšie JA | BodyVoice
DSCN1388-1
Moje ďalšie JA

Určite ste už počuli o ženskej cyklickosti a ako sa mení jej nálada v závislosti od fázy, v ktorej sa aktuálne nachádza.

Pre tých, čo o tom ešte nepočuli som pripravila veľmi stručné rozdelenie:

1. Fáza dynamická (dievča):

Prebieha medzi menštruáciou a ovuláciou. Je to optimálny čas na ujasňovanie, nezávislosť, fyzickú vytrvalosť...

2. Fáza prejavu (milenka/matka):

Prichádza spolu s ovuláciou. Skvelý čas na komunikáciu, empatiu, tímovú prácu, budovanie vzťahov...

3. Fáza kreatívna (čarodejnica):

Známejšia ako PMS. Geniálny čas na tvorivé riešenie, asertivitu, riešenie problémov...

4. Fáza rozjímania (starena):

Prichádza s menštruáciou. Ideálny čas na vnútorné spracovávanie informácií, oddych, ukončovanie vzťahov...

Väčšina žien sa snaží ovládnuť svoj prirodzený cyklus a prispôsobovať ho štruktúre moderného sveta. No nerešpekt menštruačného cyklu môže vyvolať pocity zlyhania, ktoré sa často kompenzujú mimoriadnym pracovným nasadením, alebo športovými výkonmi, ale výsledky nedosiahnu najvyšší potenciál. Navyše sa začnú cítiť nenaplnené a prázdne.

Dôležité je, aby svoj cyklus poznali nie len samotné ženy, ale aj muži, aby dokázali odhadnúť ako majú prispôsobiť svoje správanie voči nim.

Páni sa už nemusia obávať, že prežijú svoj život po boku jednej ženy. V jednej žene sa nachádzajú minimálne štyri ženy, teda rôzne povahy a nálady.

Moje štyri a viac osobností (nálady), ktoré mnohí nepoznáte sú: Bláznivé dievča, zvodná milenka, starostlivá matka, zúrivá čarodejka, papuľnatá mrcha, hĺbavá starena, smutná vŕba, žiarlivka, snaživka, tanečnica, maškrtnica, atď.


Moje fotky ;)