Notice: Undefined property: stdClass::$name_color in /home/hv012900/www_root/weby/relax-tantra-masaze3/ax_core/views/partial_content/article_detail_layout_1.php on line 112
Umenie dotyku | BodyVoice
IMG_0028
Umenie dotyku

Je to jemná vedomá dotyková technika, ktorá pomáha obnoviť ženám dôveru po sexuálnom zneužití, ale aj po narážkach okolia na ich vzhľad, po nepríjemných sexuálnych zážitkoch, po necitlivom zaobchádzaní od mužov, či lekárov.

Efektívne pomáha postupne rozpúšťať čerstvé, aj dlhoročne uviaznuté zážitky a vytvárať tak nový vzťah k vlastnému telu a emóciám.

Jedná sa o uvoľňujúcu masáž celého tela po ktorej nasleduje vaginálne mapovanie. Pred samotným liečivým procesom sa rozprávame o ťaživých témach, kde zisťujem váš zámer a kde je priestor na otázky.

Pri samotnom mapovaní sa dotýkam jednotlivých miest na vagíne a prebieha jasná komunikácia, jasná pozvánka k tomu, aby žena cítila, čo sa deje v mieste dotyku a bola si toho vedomá. Týmto spôsobom sa postupne scitlivuje celé vaginálne tkanivo v rôznych hĺbkach, od okraja vagíny po hlbšie časti. Potom prebieha určité uzavretie, a vtedy dostáva žena priestor, aby v sebe nechala tie pocity doznieť. Nasleduje opäť záverečná komunikácia, pri ktorej je možné pohovoriť si o tom, čo sa deje.

Mapovanie je totiž prežitok, ktorý často uvoľňuje ďalšie vlny prežívania aj po tom, čo žena odišla. Niekedy sa dostavia pocity nepohodlia, niekedy lietajú emócie hore dole, a preto je dobré byť v kontakte a ísť aj na ďalšie sedenie. Ak žena chce vďaka mapovanie liečiť nejakú hlbokú bolesť, ktorú si vo svojom živote nesie, je pravdepodobné, že sa tá bolesť začne skutočne vynárať z hĺbky tela na povrch. Potom môžu nastať aj také chvíle, kedy si hovoríme: mne je po tom mapovaní ešte horšie ako predtým, bolí ma hlava / podbruško / je mi zle.

Ženy, ktoré vo svojom živote zažívali zneužívanie, často mávajú pocity na vracanie, ale nie je to tým, že by tieto pocity spôsobilo samotné mapovanie. Je to ako keď po rokoch otvoríte pivnicu plnú prachu, chrobákov, pavučín. Najprv ju musíte upratať a vyvetrať, až potom do nej uložíte potraviny.

Tam, kde na začiatku bola necitlivosť alebo bolesť, sa s každým ďalším sedením postupne objavuje radosť a potešenie, a to je práve to, kam sa chceme dostať. Musím povedať, že väčšina žien potrebuje viac sedení, že sa to nestane jednorázovo.

Trvanie a cena:

1 sedenie (60 minút) / 100€ - cez pracovný čas

1 sedenie (60 minút) / 130€ - mimo pracovný čas